Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

SAMOCHÓD PO ZIMIE – czyli wiosenne porządki

Wiosenne porządki w domu – wiosenne porządki w samochodzie. Pamiętaj, po zimie musisz zadbać o swoje auto aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń i aby godnie prezentować się w nowym wiosennym sezonie.

Na początek – solidne mycie. Koniecznie należy dokładnie usunąć, nagromadzone przez całą zimę, osady. Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca, do których dostęp mogła mieć drogowa sól, która ma właściwości żrące.

Dalej – zabezpieczenie wymytej uprzednio karoserii. Do tego celu można wykorzystać dostępne woski, a także powłoki ceramiczne (pisaliśmy o tym w jednym z naszych poprzednich artykułów). Dzięki temu już na samym początku sezonu zabezpieczymy powłokę lakierniczą przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi a także przed kapryśną, wiosenną pogodą.

Wnętrze także wymaga pozimowej ingerencji. Niewątpliwie dywaniki i wycieraczki będą wymagały solidnego odkurzenia, wymycia i usunięcia pozostałości z piachu, błota i kurzu. Kurz usuwamy także z pozostałych elementów – konserwacji poddajemy deskę rozdzielczą, kierownicę, dźwignię zmiany biegów i inne pomniejsze elementy. Nie możemy zapomnieć o tapicerce, którą szczególnie zimą łatwo zabrudzić. 

Na każdym etapie należy zastosować zarówno odpowiednie środki mechaniczne, jak i chemiczne. Nie możemy pozwolić aby „wspomnienia zimy” pozostały z nami na pozostałe pory roku.

Jeśli tylko potrzebujesz wsparcia przy czyszczeniu swojego auta, jeśli chcesz zaufać profesjonalistom – zapraszamy do kontaktu. Służmy naszym doświadczeniem, szeroką gamą kosmetyków samochodowych oraz odpowiednim zapleczem lokalowym. Przygotujemy na błysk Twoja auto do wiosny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger