Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Auto detailing w Lublinie profesjonalne czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki.

Niewielka powierzchnia a potencjalna kumulacja kurzu i innych zabrudzeń dość duża – tak właśnie wygląda wnętrze naszych samochodów. Samochodów, w których niejednokrotnie spędzamy dużo czasu, w których pracujemy a nawet zdarza się spożywać posiłek. Przy każdej z tych czynności wciągamy ów samochodowy brud a przy okazji dorzucamy kolejny w postaci okruchów, rozlanych napojów, włosów, naskórka.

Pamiętajmy – regularne sprzątanie wnętrza samochodu to nie tylko kwestia walorów estetycznych (choć istotna ze względu na nasz komfort podróży), ale także ze względów zdrowotnych.

Cykliczne odkurzanie wnętrza to sprawa dość oczywista. Nie można jednak zapominać o okresowym praniu tapicerki, a to już nie jest dla wielu kierowców tak łatwe zadanie – chociażby z powodu braku odpowiedniego miejsca do osuszenia po praniu lub z powodu braku dostępu do właściwych kosmetyków.

W tym wypadku warto zaufać specjalistom, którzy zadbają aby cała powierzchnia została oczyszczona równomiernie, aby podczas prania nie doszło do odbarwień tapicerki, aby ta została kompleksowo wyprana i wysuszona.

Pamiętajmy o regularnym czyszczeniu tapicerki – wieloletnie plamy i zabrudzenia są naprawdę trudna, a czasami wręcz niemożliwe do usunięcia.

Auto detailing Lublin Wallenroda 4a

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger