Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Co to jest auto detailing i dlaczego warto z niego korzystać?

Auto detailig Lublin


Każdy samochód potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia lakieru, auto detailing stosuje się w nowych samochodach w ramach zabezpieczenia przed uszkodzeniami jak też wśród aut używanych aby przywrócić blask lakieru odbieranego prosto z salonu.

Warunki atmosferyczne, codzienne przygody związane z użytkowaniem samochodu powodują różnego rodzaju uszkodzenia lakieru:

  • warunki atmosferyczne
  • otarcia parkingowe
  • uszkodzenia podczas podróży (kamienie, owady i wiele innych)

Jeśli uważasz, ze wystarczy co jakiś czas zajechać do myjni samochodowej i użyć ogólnych środków musimy Cię wyprowadzić z tego błędu, ponieważ nie są one dobrane do twojego samochodu . Każdy zabieg wykonywany na twoim lakierze ma wpływ na jego żywotność dlatego ważne aby samochód, lakier, tapicerka były zawsze odpowiednio zabezpieczone. Zwykła myjnia, sam wosk, i inne programy niestety nie zastąpią profesjonalnego i indywidualnego podejścia do lakieru w twoim samochodzie.

Auto dealing (nazywany także detailingiem samochodowym) to szereg usług w ramach których cała karoseria, szyby, wnętrze podlegają starannemu czyszczeniu i odpowiedniemu dobraniem środków do każdego elementu.

Wykonując auto detailing należy na początku wybrać na czym nam zależy, cennik usług w naszym stuio następnie specjaliści podejmują odpowiednie kroki aby każdy szczegół był doprowadzony do perfekcji i cieszył oko gdy odbierzesz auto jak też podczas późniejszego użytkowania.

Dlaczego my i nasza firma pomoże Ci właśnie w zabezpieczeniu lakieru jak też renowacji?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger