Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Przyciemnianie lamp samochodowych Lublin

Przyciemnianie lamp samochodowych

Wielu miłośników tuningu stosuje ten zabieg w swoich samochodach. Nadaje on bowiem pojazdom wyjątkowej estetyki, a przy odpowiednim doborze także agresywności  i drapieżności. Przyciemnianie lamp samochodowych daje wyjątkowy efekt.

Jak ów proces się odbywa? Do przyciemniania stosuje się specjalnie dedykowane folie o wysokiej przepuszczalności światła przy jednoczesnym efekcie przyciemnienia. Dzięki temu lampy nadal pełnią swoją podstawową funkcję, przy jednoczesnej, niemal całkowitej zmianie wyglądu.

Aby jednak osiągnąć oczekiwany efekt ważne jest poprawne zaaplikowanie folii na reflektor. Nie jest to najłatwiejsze zadanie ze względu na jego obły kształt. W tym przypadku stosuje się metodę podgrzewania i naciągania materiału. Ważne jest jednak odpowiednie wyczucie i pewna, doświadczona ręka, dzięki czemu unikniemy załamań na folii.

Co zyskujemy dzięki folii na lampach? W przypadku zastosowania folii stylizacyjnych          i przyciemniających osiągamy przede wszystkim efekt wizualny, który wyraźnie odróżni pojazd od przeciętnego auta na drodze. Jednak przy okazji zyskujemy także doskonałą ochronę lamp przed wszelkiego rodzaju mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak: odpryski, pęknięcia, matowienie. W wielu przypadkach zastosowanie wyłącznie folii ochronnej – bez efektu przyciemnienia, stanowi pewnego rodzaju alternatywę dla wymiany reflektora.

Bez względu na nasze pobudki co do oklejania lamp musimy pamiętać, że ważna jest poprawna aplikacja folii. W przypadku nieprawidłowego jej nałożenia może wystąpić poważny problem z poprawnym działaniem reflektorów samochodowych, co w konsekwencji może mieć poważne skutki dla bezpieczeństwa użytkowników pojazdu. Dlatego warto zaufać firmom specjalizującym się w tego typu usługach – zapewniają one odpowiedniej jakości materiały, wiedzę i doświadczenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger