Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Renowacja lakieru samochodowego Lublin

Polerowanie – renowacja lakieru – dlaczego z profesjonalistami?

Kamyki, piasek, żywopłoty – bardzo skutecznie zostawiają swoje ślady na lakierach naszych pojazdów. Mikrozarysowania, które sukcesywnie pojawiają się w trakcie eksploatacji samochodów, niestety szpecą wygląd lakieru. Co robić? – Korygować czyli polerować – przynajmniej na początek. Tu jednak pojawia się odwieczne pytanie – samemu czy może jednak zlecić usługę specjalistom…

Pozornie czynność polerowania lakieru wydaje się banalnie łatwa i w zasadzie każdy z kierowców mógłby wykonać ją zupełnie sam. W zasadzie wystarczy trochę pasty polerskiej, ściereczki z mikrofibry i polerka elektryczna, którą można nabyć w niemal każdym markecie budowalnym.

Teoretycznie tak jest. Praktyka pokazuje jednak, że doświadczenie, wiedza i zaplecze techniczne dają dużą przewagę w walce z uszkodzeniami lakieru. Na przykład profesjonalne maszyny polerskie dysponują dużo większa mocą i prędkością obrotów w porównaniu z urządzeniami dostępnymi w powszechnej sprzedaży, a profesjonalne nakładki polerskie wykonane są z wysokiej jakości włosia, które gwarantuje bezpieczeństwo obsługiwanym lakierom. Firmy ‘cardetalingowe’, takie jak nasza 3P, zawsze dbają o wykorzystanie wysokiej jakości środków na każdym etapie pracy nad Twoim samochodem. Począwszy od etapu mycia samochodu, gdzie używamy odpowiednich kosmetyków, przez etap osuszania i docierania po etap nakładania past i polerowania. Poza wykorzystaniem odpowiednich produktów posiadamy jeszcze jedną – bardzo istotą przewagę – doświadczenie. Każdy z naszych pracowników posiada bogatą historię w walce z ryskami na lakierze . Doskonale wiemy jak sobie poradzić właśnie z Twoim samochodem. Decydując się na nasze usługi zyskujesz pewność, że skorygowany lakier będzie wyglądał jak nowy, bez skaz, defektów i uszkodzeń.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger