Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Nie daj się zaskoczyć zimie – przygotuj swój samochód!

Nie daj się zaskoczyć zimie – przygotuj swój samochód!

Nadchodzi, jest coraz bliżej i w końcu się pojawi – zima… Każdy kierowca ma swoje odczucia co do tej pory roku – jedni czują się wyśmienicie na śniegu, inni jazdę zimą traktują jako zło konieczne, a pozostali unikają jazdy w ogóle. Bez względu na opinie kierowców samochody narażone są na działanie wyjątkowo niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jeśli zatem chcemy aby przetrwały ten czas sezon w dobrej formie, musimy je odpowiednio przygotować, zabezpieczyć i zaopiekować.

Śnieg, sól, piasek, błoto pośniegowe oraz niskie temperatury narażają elementy naszych pojazdów na spore zagrożenie. Opony, metalowe elementy oraz karoseria są w dużej mierze podatne na działanie „zimowych” czynników. Szczególnie warto przyjrzeć się sposobom zabezpieczenia lakieru – ten bowiem bardzo mocno odczuwa skutki tej pory roku.

W ramach ochrony powłoki lakierniczej szczególnie skuteczne okazują się woski ochronne oraz powłoki ceramiczne. Te ostatnie są najtrwalszą formą zabezpieczenia. Spajają się z lakierem i tworzą niemal nieprzeniknioną powłokę ochronną, bardzo odporną na trudne, zimowe warunki atmosferyczne oraz przeróżne zabrudzenia.

Bardzo popularne wśród posiadaczy aut są woski – naturalne i syntetyczne. Te drugie, dzięki wykorzystaniu chemicznych składników, okazują się bardziej odporne na czynniki zewnętrzne niż bazujące na środkach naturalnych. W obu przypadkach na pewno możemy liczyć na ochronę nadwozia. Warunkiem jednak jest fachowe i regularne stosowanie obu wariantów, dzięki czemu powłoka ochronna stale będzie osłaniać lakier. Pewne także jest, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jaką opcję wybrać, a na pewno jeśli nie wiesz jak je stosować powinieneś skorzystać z wiedzy i doświadczenia zawodowców.

Zapraszamy do 3P Detailing Car & Wash – przeprowadzimy odpowiednią analizę stanu powłoki lakierniczej Twojego samochodu, doradzimy odpowiednie rozwiązanie i w pełni profesjonalnie zabezpieczymy Twój samochód.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger