Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Folie ochronne Lublin

Chyba… Nie! Prawie na pewno nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie elementów nadwozia samochodu niż folie ochronne. Dzięki nim odpryski, piasek, uszkodzenia mechaniczne przestają urastać do zjawisk demonicznych. Użycie folii zapewnia codzienny komfort i spokój użytkowania samochodu. Co zatem warto oklejać? O tym poniżej:

Folia ochronna: maska samochodu

Jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów pojazdu – odpryski po kamykach, popiaskowe przetarcia, często przebarwienia od płynu od spryskiwaczy, a także ptasie odchody, owady i słońce. Sporo tego – dlatego ten element wręcz należy chronić.

Folia ochronna: reflektory

Ta kolejność to nie przypadek – bowiem reflektory „sąsiadują” z maską pojazdu a są niezwykle istotne w kontekście bezpieczeństwa jazdy. Lampom grozi matowienie – zarówno ze względu na mechaniczne uszkodzenia, jak i chemię ze środków czyszczących i środki używane w zimie do udrażniania komunikacji drogowej.

Folia ochronna: zderzaki

Zderzaki także mocno odczuwają oddziaływanie siły kamieni i piasku. Doświadczają także, bo taka ich rola, parkingowych otarć, ocierek itp. Odpowiednia folia PPF zabezpieczy i ten element pojazdu.

Folia ochronna: Wnęki pod klamkami

Któż z nas nie przejechał kluczykiem po swojej klamce? Ile z pań drapnęło paznokciami czy biżuterią po powierzchni klamki lub jej wnęki? Niestety te bodźce oraz piasek i kurz powodują, że te niewielkie powierzchniowo miejsca zawsze są mocno narażone na zarysowania i mikrouszkodzenia.

Dokładniej analizując każdą z powierzchni naszego samochodu można pokusić się o spora listę zagrożeń – te także dotyczą dachu, bagażnika, nadkoli itd. Każdy z tych elementów możemy zabezpieczyć folią ochronną PPF. Ważne aby przy wykonywaniu takiego zabezpieczenia usługa była wykonana profesjonalnie – zarówno w kontekście użytych materiałów, jak i samej usługi. Nie ryzykuje – zaufaj specjalistom.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger