Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

Używany samochód wyglądający jak nowy – to możliwe!

Nowy samochód zabezpieczony przed codziennymi uszkodzeniami lakieru – to także możliwe!

Zaufaj specjalistom car detailingu, którzy zabezpieczą, odnowią, odświeżą i niemal podkolorują Twój samochód.

Zwykłe mycie samochodu nie jest specjalnie skomplikowane a efekt z reguły podobny. Aby jednak osiągnąć finał powalający na kolana warto zaufać specjalistom pracującym ze specjalnymi kosmetykami i narzędziami, którzy zadbają o najdrobniejszy szczegół Twojego pojazdu. Dzięki temu możemy zyskać nie tylko czysty samochód ale także efekt zupełnie nowego lakieru i ochronę powłoki naszego auta.

Specjaliści 3P Detailing & Car Wash z Lublina przy zachowaniu najwyższej staranności zatroszczą się o każdy samochód. W ramach oferowanych działań można tu liczyć m.in. na:

Korektę i renowację powłoki lakierniczej – usunięcie rys i zmatowienia lakieru dzięki czemu lakier znów lśni niczym nowy;

Zabezpieczenie lakieru poprzez zastosowanie powłok ceramicznych i folii ochronnych – trwałe zabezpieczenie nadwozia pojazdu przed zewnętrznymi czynnikami uszkadzającymi lakier.

Przyciemnianie szyb – profesjonalna usługa przyciemnienia szyb samochodowych zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa.

Usługi świadczone przez 3P Detailing & Car Wash z Lublina można dobrać w zależności od potrzeb i oczekiwań, a w razie potrzeby obecni na miejscu specjaliści doradzą i wdrożą optymalne działania z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Pamiętaj, bez względu na wiek Twojego auta zawsze warto dbać o jego odpowiednią czystość – bowiem na drodze warto dobrze widzieć i dobrze jest być widzianym.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger