Pn-Pt: 8:00-17.00
  • Zadzwoń

    511558711

  • Napisz

    biuro3pcenter@gmail.com

 NOWY ROK – nowe dla auta

NOWY ROK – nowe dla auta

NOWY ROK – nowe dla auta

Nowy Rok to dla wielu z nas graniczny moment i czas na podejmowanie (a przynajmniej deklarowanie) decyzji dotyczących zmian w nas samych. Zapewniamy naszych bliskich i samych siebie o tym, że pojawi się „nowa/nowy ja”. Planujemy wdrożenie diet, treningów, rozwoju osobistego i wiele nowości, które mają sprawić, że będziemy lepszymi. To piękne. Ale może być jeszcze piękniejsze… bo możemy także upiększyć nasze samochody. A chyba każdy miłośnik czterech kółek wie, że zadbany samochód to także świadectwo jego właściciela.

Możemy zatem zadbać o nasze wnętrze i wnętrze naszego pojazdu. Gruntowne czyszczenie pojazdu, pranie tapicerki samochodowej, renowacja tapicerki a nawet detailing kabiny samochodu to świetne zabiegi, które odmienią każde auto.

Chcemy poprawiać naszą sylwetkę, zadbać o wygląd – nasz samochód też nie pogardzi takimi zabiegami. Korekta lakieru, polerowanie lakieru, nakładanie powłok ceramicznych, wosków i folii PPF sprawią, że samochody będą wyglądać jak nowe.

Chcemy wyglądać lepiej, bardziej podobać się sobie i otoczeniu… Samochody też chcą i też możemy im to zafundować. Możemy przyciemnić szyby a nawet zafundować im zmianę koloru poprzez oklejanie folią.

A my… My życzymy Wam aby Nowy Rok był łaskawy dla wszystkich zmotoryzowanych – aby drogi były szerokie i dziur nie miały, aby aura była przyjazna, aby samochody nie wymagały napraw, a ceny paliw niech będą łaskawe dla naszych portfeli. 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button
Cresta Social Messenger